Studio UniLife Apart

2012 yılında hizmete açılan Studio UniLife Apart, 4 kat ve toplam 25 daireden oluşmaktadır. 4 teraslı çatı katı dairesi, 4 balkonlu daire ve 11 fransız balkonlu ve 6 zemin katı daireden oluşmaktadır. 30 m² ile 60 m² arasında büyüklükleri bulunan dairelerimizin tamamında günışığından maksimum düzeyde faydalanabilmek için geniş çift yön açılır ahşap desenli pvc pencere kullanılmıştır. Studio UniLife Apart, geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimizin eğitim hayatına uyum sürecinde karşılaşabilecekleri sıkıntıları minimum düzeye indirebilmek ve evlerindeki sıcaklık ile konforu yaşatabilmek için gerekli olan tüm altyapıya sahiptir.

Gençlerimize eğitim hayatları boyunca huzuru ve konforu bulabilecekleri güvenli bir yaşam alternatifi sunuyoruz.

merkezi konum

Studio UniLife Apart, Isparta Otobüs Terminaline, Süleyman Demirel Üniversitesi ve şehir merkezi otobüs duraklarına 7 dk’lık yürüyüş mesafesinde yer almaktadır. Ayrıca çevrede bulunan alışveriş merkezlerine, fast-food ve restaurantlara, cafe ve parklara yine aynı sürede ulaşmak mümkündür.

sakin ve huzurlu çevre

Isparta’nın en gözde yerleşim merkezine kurulmuş olan Studio UniLife Apart, şehir hayatının stres ve sıkıntılarından uzak, huzurlu ve sakin bir çevreye sahiptir.